Закриття Пластового Року 2017

02.06.2017

Тяжко повірити, що вже знов червень, і що ми знов стоїмо тут на закритті пластового року нашої станиці.

Це був дуже цікавий рік для нашого новацтва і юнацтва. Діти здавали всілякі вмілости і проби, брали участь у пластових прогульках і змаганнях, колядували, писали писанки і виводили гагілки, та представляли нашу станицю на Орликіяді на Союзівці та на Святі Весни на Вовчій Тропі. 5ий курінь юнаків виграв трете місце на Святі Юрія, а 20ий курінь юначок виграв перше місце.

Одна з наших юначок, Андрея Пенцак, мала виїмково успішний пластовий рік, і прекрасно представляла не лиш саму себе, але й нашу станицю. Протягом цього минулого року, Андрея була курінною 20го куреня, сестричкою роя Метелики, і подругою гуртка Меви. Підчас Орликіяди, Андрея була вибрана Гетьманівною, а підчас Свята Весни, Андреї надано почесний ступінь Гетьманської Вірлиці, за її виїмкову активність і діяльність в Пласті, школі і в громаді, за її взірцеву пластову поставу, за її сильний характер, та за те, що служить позитивним прикладом іншим юначкам. Ми є з Андреї виїмково горді, і бажаємо її дальших успіхів, як і в Пласті, так і в житті.

До отримання 2го пластового відзначення виступили юначки Калина Лещук і Андрея Пенцак.

До отримання 2го старшо-пластунського відзначення виступили ст. Пл. Таїсса Гамуляк і ст. Пл. Олександер Ґорлов.

Всі новини

Контакти

Наша “domivka” знаходиться в Ukrainian American Cultural Center of New Jersey 60 North Jefferson Road., Whippany, NJ 07981

[email protected]